Minibasket

Kosár tartalma 0 termék
Összesen 0 Ft
bezar
A termék sikeresen a kosárba került!

Főoldali hírek

Universitas Papír- és Könyvesbolt nyári nyitva tartás

Tisztelt Vásárlóink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az Universitas Papír- és Könyvesbolt 2018.07.05-től 2018.07.11-ig 8:00-13:00-ig tart nyitva. Üzletünk 2018.07.12-től 2018. 08.20-ig leltározás és szabadságolás miatt zárva tart. Az e-jegyzetboltban történő rendelések feldolgozása augusztus 21. után kezdődik meg.

Szíves megértésüket ezúton is köszönjük!

A Jegyzetbolt munkatársai

ESD koordinátor (E-000518/2014/B003) képzés

Az Universitas-Győr Nonprofit Kft. és a Rondó Electronic Kft. együttműködésének keretén belül a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal (jogutód: Pest Megyei Kormányhivatal) által engedélyezett ESD koordinátori képzés indul. A négy napos képzés célja olyan szakemberek kiképzése, akik az elektrosztatikus feltöltődés és kisülés (ESD) által okozott problémát kezelni tudják. A résztvevők a képzés sikeres elvégzése után rendelkezni fognak azzal a szakmai tudással, amely az ESD feladatok felelősségteljes ellátását biztosítja. ESD koordinátor képzésünket évente kétszer, tavasszal és ősszel indítjuk. 2018. őszi képzésünk időpontját kitűztük, a jelentkezéseket fogadjuk.

Érdeklődöm ...

Tájékoztató jegyzetek, tankönyvek vásárlásáról és megrendeléséről