Minibasket

Kosár tartalma 0 termék
Összesen 0 Ft
bezar
A termék sikeresen a kosárba került!

Főoldali hírek

ESD koordinátor (E-000518/2014/B003) képzés

Az Universitas-Győr Nonprofit Kft. és a Rondó Electronic Kft. együttműködésének keretén belül a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal (jogutód: Pest Megyei Kormányhivatal) által engedélyezett ESD koordinátori képzés indul. A négy napos képzés célja olyan szakemberek kiképzése, akik az elektrosztatikus feltöltődés és kisülés (ESD) által okozott problémát kezelni tudják. A résztvevők a képzés sikeres elvégzése után rendelkezni fognak azzal a szakmai tudással, amely az ESD feladatok felelősségteljes ellátását biztosítja. ESD koordinátor képzésünket évente kétszer, tavasszal és ősszel indítjuk. 2019. tavaszi képzésünk időpontját kitűztük, a jelentkezéseket fogadjuk.

Érdeklődöm ...

Ünnepi nyitva tartás

Kedves Vásárlóink!

Az UNIVERSITAS Papír- és Könyvesbolt 2018.12.15 - 2019.01.03-ig leltár miatt zárva tart!

A leltározás ideje alatt az e-jegyzetboltban, illetve elektronikusan megrendelt csomagok feladása és kiküldése szünetel.
2019.01.04-én a megszokott nyitvatartási időben (8-16) várjunk Önöket.

Megértésüket köszönjük!

Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk!

Tájékoztató jegyzetek, tankönyvek vásárlásáról és megrendeléséről