Minibasket

Kosár tartalma 0 termék
Összesen 0 Ft
bezar
A termék sikeresen a kosárba került!

Főoldali hírek

IX. Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítás és Találmányi Vásár

Tisztelt Érdeklődők!

Az idei évben már kilencedik alkalommal kerül megrendezésre a Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítás és Találmányi Vásár 2018. április 11-én a Széchenyi István Egyetemen.

A rendezvényre Önöket/Társaságukat is a tisztelettel invitáljuk kiállítóként. A rendezvény felhívása a http://univgyor.hu/ix-innovacios-kiallitas-2018 oldalon tekinthető meg.

Kérjük, forduljanak hozzánk a felhívásban megadott elérhetőségünkön bizalommal és ne hagyják ki rendezvényünket, mely színvonalas szakmai programok kíséretében nyújt Önöknek ingyenes kiállítási lehetőséget.

Várjuk jelentkezésüket!

ESD koordinátor (E-000518/2014/B003) képzés

Az Universitas-Győr Nonprofit Kft. és a Rondó Electronic Kft. együttműködésének keretén belül a Kormányhivatal által engedélyezett ESD koordinátori képzés indul. A négy napos képzés célja olyan szakemberek kiképzése, akik az elektrosztatikus feltöltődés és kisülés (ESD) által okozott problémát kezelni tudják. A résztvevők a képzés sikeres elvégzése után rendelkezni fognak azzal a szakmai tudással, amely az ESD feladatok felelősségteljes ellátását biztosítja. Az ESD Magyarország és Európa oktatásában nem, vagy kismértékben oktatott terület. Képzésünk ezt az űrt kívánja betölteni.

Érdeklődöm ...

Tájékoztató jegyzetek, tankönyvek vásárlásáról és megrendeléséről